fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Webinarium język polski w pracy

JĘZYK POLSKI W PRACY

9 czerwca o godzinie 19 czasu polskiego odbyło się kolejne  webinarium tym razem zatytułowane „JĘZYK POLSKI W PRACY”. W Polsce pracuje coraz więcej obcokrajowców, coraz więcej osób planuje do naszego kraju przyjechać w celach zawodowych.

Podczas naszego spotkania przedstawiłam  podstawy programowe do nauczania dorosłych i do nauczania języka dla celów profesjonalnych.

Nie zabrakło informacji o planowaniu kursu począwszy od testu plasującego i analizy potrzeb poprzez scenariusz lekcji aż po szeroko pojętą informację zwrotną.

Przedstawiłam też ofertę podręcznikową dla grupy dorosłych uczących się języka polskiego dla celów zawodowych oraz wiele pomysłów dodatkowych.

 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 9 czerwca 2020 o godzinie 19:00. Link do kanału „POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

JĘZYK POLSKI W PRACY – LINK DO WYDARZENIA

 

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „JĘZYK POLSKI W PRACY” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Przewiń do góry
pl_PL