fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Webinarium testy, egzaminy, oceny

TESTY, EGZAMINY, OCENY

4 czerwca o godzinie 19 czasu polskiego odbyło się  kolejne  webinarium tym razem poświęcone szeroko pojętej ewaluacji. Testowanie, egzaminowanie i ocenianie to nieodłączne elementy procesu nauczania i uczenia się.

Podczas naszego spotkania przedstawiłam Państwu podstawy teoretyczne i praktyczne pomiaru wyników kształcenia. Proszę nie zniechęcać się tym „technicznie” brzmiącym terminem. Oprócz opisu konwencjonalnych testów oraz sposobów oceniania pokazałam również kilka propozycji niestandardowych.

Ważnym elementem ewaluacji jest samoocena. Także w tej materii  zaproponowałam kilka pomysłów metodycznych. Są one równie ważne jak ocena ze strony uczącego. Pomagają rozwijać autonomię i refleksję na temat własnych postępów.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 4 czerwca 2020 o godzinie 19:00. Link do kanału „POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

TESTY, EGZAMINY, OCENY- LINK DO WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „TESTY, EGZAMINY, OCENY” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

 

Przewiń do góry
pl_PL