fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - WEBINARIUM, OD CZEGO ZACZĄĆ, CZYLI JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ KURS_LEKCJĘ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO

OD CZEGO ZACZĄĆ, CZYLI JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ KURS/LEKCJĘ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO

 Obserwuję uważnie fora internetowe, na których wypowiadają się nauczyciele naszej specjalności. Niemal codziennie pojawiają się takie oto wpisy:

„Mam studenta z Brazylii, pracuje w korporacji, chce się nauczyć szybko polskiego. Od czego zacząć?”

„Moja studentka z Białorusi nieźle mówi, ale słabo pisze, proszę polećcie jakiś podręcznik.”

„Mam w klasie dziewczynkę z Ukrainy, jest w czwartej klasie, słabo zna polski, nie wiem, co z nią robić, ratunku!”

„Uczę zdalnie parę polskich dzieci mieszkających w Wielkiej Brytanii. Ich kontakt z językiem ojczystym staje się coraz rzadszy, bo chodzą do angielskiej szkoły i mają angielskich kolegów? Jak z nimi pracować?

Od czego więc zacząć? Jak zaplanować kurs języka polskiego dla tak różnych odbiorców?

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 15 kwietnia 2021. Link do kanału “POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

OD CZEGO ZACZĄĆ, CZYLI JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ KURS/LEKCJĘ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO – LINK DO NAGRANIA Z WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „OD CZEGO ZACZĄĆ, CZYLI JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ KURS/LEKCJĘ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „OD CZEGO ZACZĄĆ, CZYLI JAK DOBRZE ZAPLANOWAĆ KURS/LEKCJĘ JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUKI JPJO

Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Agnieszka Jasińska - Postaw kropkę
Przewiń do góry
pl_PL