fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Webinarium, Transfer pozytywny, czyli jak uczyć się na podstawie tego, co już wiemy

TRANSFER POZYTYWNY, CZYLI JAK UCZYĆ SIĘ NA PODSTAWIE TEGO, CO JUŻ WIEMY

W czwartek, 10 czerwca o godzinie 19:00 odbyło się spotkanie poświęcone roli transferu pozytywnego w skutecznym nauczaniu i uczeniu się języka polskiego jako obcego i drugiego.

W metodyce nauczania języków obcych, w tym języka polskiego jako obcego i drugiego podkreśla się rolę transferu pozytywnego, czyli  umiejętności korzystania z podobieństw językowych. Umiejętność ta służy do tworzenia i używania nowych form w języku, którego się uczymy. Transfer może dotyczyć wszystkich podsystemów: wymowy, pisowni, słownictwa i gramatyki.

„Transferujemy” też strategie uczenia się, dlatego osoby, które świadomie się uczą, mają większy potencjał do nabywania kolejnego języka obcego, w tym języka polskiego jako obcego.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 10 czerwca 2021. Link do kanału “POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

„TRANSFER POZYTYWNY, CZYLI JAK UCZYĆ SIĘ NA PODSTAWIE TEGO, CO JUŻ WIEMY”- LINK DO NAGRANIA Z WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „TRANSFER POZYTYWNY, CZYLI JAK UCZYĆ SIĘ NA PODSTAWIE TEGO, CO JUŻ WIEMY” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „TRANSFER POZYTYWNY, CZYLI JAK UCZYĆ SIĘ NA PODSTAWIE TEGO, CO JUŻ WIEMY”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUKI JPJO

Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
POLSKI DLA NAS 1 - BANER REKLAMOWY
Przewiń do góry
pl_PL