fbpx
Agnieszka Jasińska - BLOG - Słowa, które inspirują

SŁOWA, KTÓRE INSPIRUJĄ

Serdecznie zapraszam na kolejne szkolenie metodyczne z języka polskiego jako obcego i drugiego. Tym razem rozmawiamy o tym, jak przeprowadzić zajęcia za pomocą jednego wyrażenia. Jak frazeologizm, skrzydlate słowo, eponim oraz inna kulturowo osadzona w języku jednostka może być inspiracją lub pretekstem do przygotowania całej lekcji.

Postaram się odpowiedzieć na to pytanie. Punktem wyjścia będą programy nauczania języka polskiego jako obcego i drugiego, zalecenia związane z tworzeniem konspektu lekcji, a potem spróbujemy wspólnie odwołać się do naszej wiedzy metodycznej, doświadczenia i ….nieskrępowanej wyobraźni.

Webinarium będzie nagrywane i dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”SŁOWA, KTÓRE INSPIRUJĄ” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „SŁOWA, KTÓRE INSPIRUJĄ

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

POLSKI I KROPKA - Pakiet kulturalny
POLSKI I KROPKA - Pakiet gramatyczny
Przewiń do góry
pl_PL