fbpx
Agnieszka Jasińska - GRAMATYCZNE PUZZLE

GRAMATYCZNE PUZZLE

W czwartek, 24 marca 2022 roku odbyło się kolejne webinarium na stronie POLSKI I KROPKA. Tym razem wróciliśmy do gramatyki, ponieważ uważnie obserwujemy Państwa dyskusje na forach i czytamy Państwa uwagi. Wynika z nich jasno, że zagadnienia gramatyczne wciąż budzą żywe zainteresowanie uczących.

Tym razem nasze spotkanie będzie składać się z trzech części.

W pierwszej, teoretycznej, przypomnimy miejsce gramatyki w nauczaniu języka polskiego jako obcego. Przywołamy podstawy programów nauczania i sposób wprowadzania zagadnień gramatycznych.

W drugiej sięgniemy po praktyczne przykłady nauczania gramatyki w podręcznikach i pomocach dydaktycznych dla obcokrajowców, w tym dla uczniów i studentów ze Wschodu. Nie zabraknie informacji o tytułowych gramatycznych puzzlach.

W trzeciej części nasza specjalistka od nauczania zdalnego zaprezentuje Państwu możliwości wprowadzania i utrwalania gramatyki za pomocą narzędzi internetowych.

Webinarium będzie nagrywane i dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”GRAMATYCZNE PUZZLE” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „GRAMATYCZNE PUZZLE”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Agnieszka Jasińska - Polski dla nas 1
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Przewiń do góry
pl_PL