fbpx
Agnieszka Jasińska - MÓWIMY PO POLSKU

MÓWIMY PO POLSKU

Serdecznie zapraszam na kolejne szkolenie metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego.
24 listopada, odbyło się kolejne spotkanie on line. Tym razem porozmawialiśmy o tym, jak uczyć mówić po polsku. Mówienie w języku obcym (w tym także języku polskim jako obcym) postrzegane jest przez uczących się jako miara sukcesu w nabywaniu języka. Tymczasem wiemy, że droga do swobodnego mówienia jest długa i wyboista. Jak ją uprzyjemnić? Jak spowodować, żeby była bardziej skuteczna? Mniej stresująca? Mniej frustrująca? Podczas naszego webinarium postaraliśmy się podsunąć Państwu kilka pomysłów związanych z technikami nauczania mówienia. Nasze spotkanie będzie przebiega według znanego już Państwu schematu: część teoretyczna z podstawami programowymi i zaleceniami metodycznymi i praktyczna z konkretnymi ćwiczeniami rozwijającymi sprawność mówienia po polsku. W części praktycznej zaprezentowaliśmy Państwu propozycje rozwijania sprawności mówienia zarówno na zajęciach stacjonarnych jak i on line. Współprowadzącą spotkanie wraz ze mną jest pani Kinga Łoś – ceniona przez Państwa specjalistka od nauczania zdalnego.

Webinarium zostało nagrywane i jest dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”MÓWIMY PO POLSKU” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: ”MÓWIMY PO POLSKU”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email (zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Agnieszka Jasińska - Polski dla nas 1
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Przewiń do góry
pl_PL