fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Webinarium uczymy pisać po polsku

UCZYMY PISAĆ PO POLSKU

7 maja, o godzinie 19:00 czasu polskiego odbyło się kolejne spotkanie on line, podczas którego zaprezentowałam podstawy teoretyczne i praktyczne pomysły, jak skutecznie uczyć pisowni i pisania. Obydwie kompetencje, zarówno ta związana z podsystemem prawidłowego zapisu, czyli grafii, jak i budowania form wypowiedzi pisemnej (od prostej notatki po rozprawkę, czy opowiadanie), są dużym wyzwaniem dla uczących się języka. Otrzymałam od Państwa wiele sygnałów, że wsparcie metodyczne i wskazanie konkretnych zadań, które pomogą doskonalić pisownię i pisanie twórcze, są bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że podczas naszego webinarium udało mi się przedstawić propozycje, które ułatwią i uprzyjemnią Państwa pracę.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 7 maja 2020 o godzinie 19:00. Link do kanału „POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

UCZYMY PISAĆ PO POLSKU – LINK DO WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „Uczymy pisać po polsku” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email we wniosku ponieważ,te dane będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Przewiń do góry
pl_PL