fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Webinarium uczymy gramatyki

UCZYMY GRAMATYKI

21 maja, w czwartek o godzinie 19 czasu polskiego odbyło się kolejne spotkanie on line.  Rozmawialiśmy o tym, jak uczyć polskiej gramatyki. Ten podsystem języka postrzegany jest jako trudny i wymagający. Jest wiele krzywdzących opinii o gramatyce. Nie twierdzę, że jej nauczanie jest łatwe, ale należy pamiętać, że to ważna część scenariusza lekcji i … może być wspaniałą przygodą.

Jak usprawnić i uprzyjemnić ten proces? Jak spowodować, żeby nauka gramatyki była bardziej skuteczna? Mniej stresująca? Mniej frustrująca? Podczas naszego webinarium starałam się podsunąć Państwu kilka pomysłów związanych z technikami nauczania gramatyki. Nasze spotkanie przebiegało według znanego już Państwu schematu: część teoretyczna z podstawami programowymi oraz zaleceniami metodycznymi i praktyczna z konkretnymi ćwiczeniami umożliwiającymi nabywanie podsystemu gramatycznego. Zaprezentowałam też przykłady użycia gramatyki w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 21 maja 2020 o godzinie 19:00. Link do kanału „POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

UCZYMY GRAMATYKI – LINK DO WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „Uczymy gramatyki” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email we wniosku ponieważ,te dane będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Przewiń do góry
pl_PL