fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Tekst w nauczaniu języka polskiego jako obcego

TEKST W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO

W dniu 8 października 2020 roku odbyło się kolejne szkolenie metodyczne z języka polskiego jako obcego. Tym razem rozmawialiśmy o tekście w nauczaniu języka polskiego jako obcego i drugiego. Tekście rozumianym jako materiał autentyczny lub preparowany, tworzony samodzielnie i przetwarzany, pisany i mówiony, czytany i słuchany.

Jakie funkcje ma pełnić tekst w realizowaniu celów nauczania?  Jak dobierać teksty, jak je sytuować w scenariuszu lekcji i jak sprawić, żeby praca z nim była dla uczącego się atrakcyjna i pożyteczna. A także – co ważne – zgodna z podstawami programowymi.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 8 października 2020. Link do kanału “POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej.

TEKST W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO – LINK DO WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia “TEKST W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO” certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA „TEKST W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Przewiń do góry
pl_PL