fbpx
O języku edukacji, autorska prezentacja podręczników "Łowcy słów" i "Studiologia"

O JĘZYKU EDUKACJI, PREZENTACJA PODRĘCZNIKÓW „ŁOWCY SŁÓW” I „STUDIOLOGIA”

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie on line, tym razem z panią Izabelą Kugiel-Abuhasną, autorką podręczników „Łowcy słów” i „Studiologia”.

Podręcznik „Łowcy słów” to bardzo udana próba zaadaptowania tekstów popularnonaukowych na potrzeby dydaktyki języka polskiego jako obcego.

„Studiologia” to atrakcyjny podręcznik do nauki języka polskiego naukowego.

Autorka podczas spotkania podzieli się pomysłami na to, jak pracować z uczniami i studentami cudzoziemskimi na tekstach popularnonaukowych, jak efektywnie rozwijać słownictwo z wielu dziedzin nauki oraz jak rozwijać strategie rozumienia tekstu pisanego i mówionego.

Sama Autorka mówi, że jej propozycja jest adresowana do wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć swoją polszczyznę w ambitnym kierunku, wychodząc poza jego kolokwialną odmianę. My nauczyciele, jesteśmy przekonani, że podręczniki „Łowcy słów” i „Studiologia” to bardzo potrzebna pomoc dydaktyczna w rozwijaniu języka edukacji w polskiej szkole i polskich uczelniach, w których mamy coraz więcej dzieci i młodzieży z zagranicy.

Izabela Kugiel-Abuhasna to doświadczona nauczycielka i lektorka języka polskiego jako obcego. Od wielu lat prowadzi zajęcia z języka polskiego jako obcego w Międzynarodowym Centrum Kształcenia przy Politechnice Krakowskiej. Pracowała z grupami cudzoziemców z całego świata: od Ukrainy po Senegal, od Brazylii po Mongolię.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia O JĘZYKU EDUKACJI, PREZENTACJA PODRĘCZNIKÓW „ŁOWCY SŁÓW” I „STUDIOLOGIA” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: O JĘZYKU EDUKACJI, PREZENTACJA PODRĘCZNIKÓW „ŁOWCY SŁÓW” I „STUDIOLOGIA”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Webinarium będzie nagrywane i dostępne na kanale You Tube „Polski i kropka”.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Łowcy słów okładka strona 1
Studiologia okładka

Przewiń do góry
pl_PL