fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Pomoce metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego i drugiego

Pomoce metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego i drugiego

W czwartek 9 września 2021 roku odbyło się kolejne webinarium na portalu „POLSKI I KROPKA”. Tym razem tematem szkolenia były pomoce metodyczne dla nauczycieli języka polskiego jako obcego i drugiego.

Podczas naszego spotkania zaprezentujemy podręczniki do metodyki, podręczniki nauczyciela oraz inne pomoce metodyczne umożliwiające i ułatwiające pracę wszystkim uczącym. Zwrócimy uwagę na najbardziej wartościowe zagadnienia, których omówienie znajduje się w tych pomocach oraz zaprezentujemy konkretne przykłady technik pracy znajdujących się w tychże opracowaniach.

Nagranie webinarium można zobaczyć na naszym kanale na YouTube „POLSKI I KROPKA”. Link do nagrania znajduje się TUTAJ

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „POMOCE METODYCZNE DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „POMOCE METODYCZNE DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

POLSKI DLA NAS 1 - BANER REKLAMOWY
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Przewiń do góry
pl_PL