fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - Mediacja w nauczaniu języka polskiego jako obcego

MEDIACJA W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO

W dniu 29 października 2020 roku czasu polskiego odbyło się kolejne szkolenie metodyczne z języka polskiego jako obcego.

W 2016 roku ukazały się nowe wytyczne Rady Europy, w których oprócz zaleceń dotyczących m.in. językowych kompetencji komunikacyjnych pojawił się rozszerzony opis mediacji. Sprawności rozumianej jako umiejętność przetwarzania tekstu, rozumienia i interpretacji znaczeń oraz funkcjonowania ucznia/studenta w środowisku wielokulturowym. W trakcie naszego webinarium postaram się przedstawić podstawy teoretyczne dotyczące mediacji, a także propozycje zadań językowych umożliwiające rozwijanie tej sprawności.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 29 października 2020. Link do kanału “POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej.

„MEDIACJA W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO” – LINK DO NAGRANIA Z WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia “MEDIACJA W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „MEDIACJA W NAUCZANIU JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO I DRUGIEGO”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Przewiń do góry
pl_PL