fbpx
LEKARZY JAK NA LEKARSTWO... CZYLI O TYM, JAK JEDEN PODRĘCZNIK MOŻE SKRÓCIĆ KOLEJKĘ DO INTERNISTY

LEKARZY JAK NA LEKARSTWO… CZYLI O TYM, JAK JEDEN PODRĘCZNIK MOŻE SKRÓCIĆ KOLEJKĘ DO INTERNISTY

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie na portalu „POLSKI I KROPKA”

W czwartek, 7 października 2021 o godzinie 19 czasu polskiego odbyło się webinarium pod tytułem „Lekarzy jak na lekarstwo… czyli o tym, jak jeden podręcznik może skrócić kolejkę do internisty”.

Nasze webinarium będzie miało charakter rozmowy na temat podręcznika „Co panu dolega?” do nauczania języka polskiego medycznego dla obcokrajowców. Dla wszystkich lekarzy i kandydatów na lekarzy w naszym kraju.
Tym razem gościć będziemy panią Urszulę Majcher-Legawiec. Pani Urszula Majcher-Legawiec jest wydawcą podręcznika oraz prezesem Fundacji im. Mikołaja Reja.

Webinarium będzie nagrywane i dostępne na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „LEKARZY JAK NA LEKARSTWO… CZYLI O TYM, JAK JEDEN PODRĘCZNIK MOŻE SKRÓCIĆ KOLEJKĘ DO INTERNISTY” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „LEKARZY JAK NA LEKARSTWO… CZYLI O TYM, JAK JEDEN PODRĘCZNIK MOŻE SKRÓCIĆ KOLEJKĘ DO INTERNISTY

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

PODRĘCZNIKI DO JĘZYKA POLSKIEGO SPECJALISTYCZNEGO
Co panu dolega - okładka
Agnieszka Jasińska - Polski w pracy okładka
Łowcy słów okładka strona 1
Studiologia okładka

Przewiń do góry
pl_PL