fbpx
Blog Agnieszka Jasińska - JAK WYBRAĆ DOBRY PODRĘCZNIK

JAK WYBRAĆ DOBRY PODRĘCZNIK

Jednym z najczęściej zadawanych pytań na forach dyskusyjnych jest to, które dotyczy podręcznika do języka polskiego jako obcego i drugiego.

Wszyscy chętnie dzielą się swoimi radami i doświadczeniami w pracy z taką czy inną pozycją. Podczas naszego webinarium spróbujemy uporządkować informacje na temat tego, jak wybrać dobry podręcznik.

Porozmawiamy o tym:

– jakie kryteria powinniśmy wziąć pod uwagę przy doborze podręcznika,

– jaką ofertę rynkową mamy obecnie,

– gdzie są ewidentne deficyty i dlaczego wszyscy powinniśmy się wziąć do pracy przy tworzeniu nowych pomocy dydaktycznych,😊

– dlaczego w ogóle warto zaplanować lekcje języka polskiego z podręcznikiem.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się w czwartek, 6 maja 2021. Link do kanału “POLSKI I KROPKA” na YouTube poniżej:

„JAK WYBRAĆ DOBRY PODRĘCZNIK”- LINK DO NAGRANIA Z WYDARZENIA

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia „JAK WYBRAĆ DOBRY PODRĘCZNIK” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „JAK WYBRAĆ DOBRY PODRĘCZNIK”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email ( zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Agnieszka Jasińska - Postaw kropkę

Przewiń do góry
pl_PL