fbpx
Agnieszka Jasińska - WYCISNĄĆ TEKST

WYCISNĄĆ TEKST

30 marca, o godzinie 19:00 czasu polskiego odbyło się pierwsze w tym półroczu spotkanie online na portalu POLSKI I KROPKA.

Rozmawialiśmy o tym, jak na lekcji języka polskiego jako obcego i drugiego optymalnie wykorzystać tekst, lub jak najwięcej z tekstu „wycisnąć”. 

Mówiąc o tekście mamy na myśli zarówno ten, który jest autentyczny lub preparowany, pisany i mówiony, czytany i słuchany, długi i jednozdaniowy.

Podczas naszego webinarium przypomnieliśmy, co mówią podręczniki do metodyki na temat technik pracy z tekstem, jak dobierać teksty pod kątem konkretnej grupy oraz zaprezentujemy praktyczne przykłady ćwiczeń z materiałem językowym na każdym etapie lekcji.

Webinarium zostało nagrywane i jest dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”WYCISNĄĆ TEKST” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „WYCISNĄĆ TEKST”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email (zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Agnieszka Jasińska - Polski dla nas 1
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Scroll to top
en_GB