fbpx
Agnieszka Jasińska - ŚWIĘTA NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

ŚWIĘTA NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

14 grudnia 2022 odbyło się kolejne webinarium, podczas którego zaprezentowaliśmy pomysły na lekcje języka polskiego jako obcego tym razem związane ze świętami.
W naszych szkołach, na uczelniach i na kursach językowych z roku na rok jest coraz więcej przedstawicieli innych kultur i religii.
Jak więc zaprezentować polskie tradycje świąteczne i umiejętnie wpleść w lekcje polskiego informacje na temat tradycji z innych krajów?
Jak połączyć tematykę świąteczną z rozwijaniem językowych kompetencji komunikacyjnych?
Jakie propozycje dydaktyczne związane ze świętami i tradycjami zawierają podręczniki do języka polskiego jako obcego i jak możemy tę ofertę poszerzyć?
Mamy nadzieję, że podczas naszego spotkania udało się nam przedstawić propozycje, które ułatwią i uprzyjemnią Państwa pracę. Spotkanie składało się z dwóch części – krótkiego wstępu teoretycznego i rozwiązań praktycznych.

Webinarium zostało nagrywane i jest dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”ŚWIĘTA NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „ŚWIĘTA NA LEKCJI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email (zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Agnieszka Jasińska - Polski dla nas 1
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Scroll to top
en_GB