fbpx
Agnieszka Jasińska - JAK PRZYGOTOWAĆ PROGRAM DO NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO - CZĘŚĆ DRUGA

JAK PRZYGOTOWAĆ PROGRAM DO NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO – CZĘŚĆ DRUGA

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie szkoleniowe on line.

Tym razem rozmawiamy o tym, jak napisać program/sylabus kursu języka polskiego jako obcego DLA DOROSŁYCH. Podczas pierwszego spotkania, nie mieliśmy dość czasu, żeby zająć się tym zagadnieniem, ponieważ skupiliśmy się na programach dla dzieci. Tymczasem nauczanie dorosłych to niezwykle ważny temat w kontekście osób planujących w Polsce podjąć pracę, studia, czy przystąpić do egzaminu certyfikatowego. 

Podczas naszego spotkania on line prześledzimy główne pomoce metodyczne, które umożliwiają przygotowanie programu kursu dla dorosłych o różnych potrzebach i celach,  a także wspólnie napiszemy przykładowy program.

Webinarium jest nagrywane i dostępne do ponownego obejrzenia na kanale You Tube „Polski i kropka”.

CERTYFIKATY UCZESTNICTWA

Wszyscy zarejestrowani na platformie edukacyjnej uczestnicy szkolenia ”JAK PRZYGOTOWAĆ PROGRAM DO NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO – CZĘŚĆ DRUGA” mogą otrzymać certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Proszę zainteresowanych otrzymaniem tego dokumentu o rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego pod poniższym linkiem:

WNIOSEK O WYDANIE CERTYFIKATU ZE SZKOLENIA: „JAK PRZYGOTOWAĆ PROGRAM DO NAUCZANIA JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO – CZĘŚĆ DRUGA”

Certyfikaty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres email do tygodnia po złożeniu wniosku.

Bardzo proszę o wprowadzanie poprawnych danych we wniosku czyli imienia/imion,  nazwiska oraz adresu email (zgodnego z tym podanym w formularzu rejestracyjnym na wydarzenie). Dane te będą jedynym źródłem informacji do wystawienia certyfikatu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PROPOZYCJAMI PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW DO NAUCZANIA JPJO

Agnieszka Jasińska - Polski dla nas 1
Agnieszka Jasińska - Połącz kropki
Scroll to top
en_GB